Begeleiding Startende Leraren – Regio Utrecht

Medewerkers

Ontwikkeling en contact met de scholen

Functie Naam E-mailadres
Projectleider/ Schoolbegeleider Ko Melief k.melief@uu.nl
Schoolbegeleider Sabine van den Brink sabine.vandenbrink@hu.nl
Schoolbegeleider Monique van de Laarschot monique.vandelaarschot@hu.nl
Onderzoeksbegeleider Anke Tigchelaar a.e.tigchelaar@uu.nl
Onderzoeker / trainer Lesson Study Felix van Vugt felix.vanvugt@hu.nl

Student-assistenten en junior onderzoekers

Functie Naam E-mailadres
Student-assistent Renske Vissers r.j.c.m.vissers@uu.nl
Student-assistent

Student-assistent

Student-assistent

Nina de Vries

Mirja Pleijsant

Stijn Temmen

n.s.devries@uu.nl

m.b.pleijsant@uu.nl

s.h.temmen@uu.nl

Junior onderzoeker Joris Beek g.j.beek@uu.nl

Projectondersteuning

Functie Naam E-mailadres
Secretaresse Anke Horstman bsl-utrecht@uu.nl / 030 253 3400